MATTE Sp. z o.o.
+48 696 047 330

SERWIS

Serwis jest jednym z najważniejszych elementów długotrwałego i świeżego utrzymania kondycji wykładzin

Nasza firma od wielu lat prowadzi profesjonalny serwis wykładzin obiektowych. Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem oraz know-how, które pozwala nam na bardzo szybkie i skuteczne czyszczenie dużych powierzchni, ponadto czyścimy również meble tapicerowane tj. krzesła, sofy materiałowe jak i skórzane w obiektach biurowych, kinach itp.

W 2016 roku nawiązaliśmy współprace z niemiecką fabryką wykładzin dywanowych. Wyroby tej firmy posiadają najwyższe klasy odporności na ścieranie, palność oraz doskonale tłumią dźwięki. W ofercie tego producenta są wykładziny w tzw rolach, posiadają również system Modul Busines, który jest innowacyjnym systemem układania bezklejowego i właśnie ten system chcieli byśmy Państwu zaprezentować.

 

 

Oferujemy wykładziny jak również ich serwis.

 

Od szerokiej konkurencji na rynku odróżnia nas to, że nie zależy nam na częstej sprzedaży wykładziny, tylko na długotrwałym utrzymaniu wykładziny w dobrej kondycji, poprzez odpowiedni serwis. Dlatego dla klientów którzy kupują wykładzinę oferujemy szkolenia, doposażenie w odpowiedni sprzęt lub usługę na wysokim poziomie.

 

  • jesteśmy terminowi,
  • nie boimy się trudnych i wymagających zleceń,
  • potrafimy wykonać pracę w bardzo krótkim czasie,
  • do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny,
  • przed rozpoczęciem pracy robimy wstępne rozeznanie,
  • używamy profesjonalnego sprzętu,
  • stosujemy wysokiej jakości środki dopasowane do konkretnego typu włókna.

 


GŁÓWNE ZASADY SERWISOWANIA WYKŁADZIN:

 

 

Zacznijmy od ogólnych zasad wspólnych dla wszystkich metod czyszczenia wykładzin, dywanów i tapicerek.

Proces czyszczenia można podzielić na cztery etapy:

 

1.  Usunięcie zabrudzeń nierozpuszczalnych

Serwis - odkurzanie

2.  Rozpuszczenie brudu

Serwis - rozpuszczenie brudu

3.  Usunięcie brudu

Serwis - usunięcie brudu

4.  Suszenie

 

Usunięcie zabrudzeń nierozpuszczalnych:

W pewnym uproszczeniu możemy podzielić brud na trzy kategorie: nierozpuszczal­ny, rozpuszczalny w wodzie i rozpuszczalny chemicznie. Po zbadaniu struktury brudu w wykładzinie okazało się, że blisko 80% zabrudzeń występujących w wykładzinie jest nierozpuszczalna.
Jedynym sensownym sposobem usunięcia zabrudzeń nierozpuszczalnych jest odkurza­nie na sucho, które powinno stanowić zarówno element codziennej pielęgnacji wykładziny, jak i obowiązkowy zabieg poprzedzający czyszczenie, niezależnie od stosowanej metody. Dużym błędem jest… czytaj dalej>>>

 


 

error: Content is protected !!